محل تبلیغات شما

می فهمیم
 از یک چهارم شدن آب کشاورزی و سه برابر شدن قیمت بنزین، همه در یک شب بجز کشف تغییر خطوط مرزی کاشان و آران و بیدگل

مدتی قبل در یکی از کانال‌های تلگرامی گزارشی در مورد کاهش آب‌های زیرزمینی، وضعیت کشاورزی منطقه و نقاط ضعف و قوت قانون اخیر وزارت نیرو در مورد کاهش آب چاه‌های کشاورزی در شهرستان را مطالعه می‌کردم. در بخش‌های انتهایی آن ذکر شده بود که کشت محصول آب برِ» پنبه در سفیدشهر به پیشنهاد و دستور دکتر ساداتی نژاد بوده است! از این دروغ خیلی تعجب کردم.

مدتی بعد بصورت اتفاقی نویسنده مطلب را دیدم و نقاط قوت یادداشت را به وی گفتم و در خصوص ادعای عجیبش هم متذکر شدم؛ که کشت پنبه صدها سال است در نصرآباد(سفیدشهر) انجام می‌شود. پدر بزرگ‌های ما هم وقتی بچه بوده اند پنبه کاری در نصرآباد بوده است. چطور توانسته‌ای چنین ادعای عجیبی داشته باشی؟! ضمن اینکه در دوره دولت آقای هاشمی در دهه هفتاد همین آقای کلانتری که وزیر جهادکشاورزی بود جشن پنبه در نصرآباد را افتتاح کرد و الان بعنوان رئیس محیط زیست قانون می‌نویسد که آب چاه‌های کشاورزی یک شبه یک چهارم شود!

گفت خب می‌دونی که من ی هستم خواستم به یک شکلی دکتر ساداتی را هم بزنم.
گفتم با این کار هم اخلاق را زیر پا گذاشته‌ای و هم عیار کارشناسی مطلب را از بین برده‌ا‌ی و ضمن اینکه این روش آفت تحقیق و خیانت به اعتماد خواننده است.

نمونه‌هایی از این دست زیاد است و آخرین آن حکایت سایت کاشان نیوز است که نوشته: بی‌خبری نماینده و فرماندار از جابجایی خطوط مرزی کاشان و آران و بیدگل!!»
جالب است تیتر قطعی را از قول یک عضو شورای شهر نوشته که تکذیبیه‌ای هم به این سایت داده ولی چون فکر می کرده‌اند بهانه ای برای عقده گشایی یافته‌اند بجای بررسی صحت و سقم مطلب و کسب اطلاعات بیشتر از منابع دیگر، به آن عضو شورا و نماینده مردم حمله کرده‌اند!!

عجیب‌تر آنکه که تا پیش از این -حداقل در ده سال گذشته که به خاطر می‌آورم- تمام مواضع و گفته‌های این عضو شورا توسط این سایت تکذیب و زیر سوال می‌رفته اما در این فقره سخنی تقطیع شده و چند کلمه مشخص آن را گرفته‌اند و می‌تازند و بعنوان سند متقن حلوا حلوا می‌کنند تا جاییکه به تکذیبیه وی هم حمله می‌کنند!

در خصوص اصل موضوع خطوط مرزی دو شهرستان همسایه کاشان و آران و بیدگل وقتی بررسی می‌کنیم مشاهده می‌شود حداقل از آخرین مصوبه هیات وزیران در سال 1375 هیچ تغییر خطوط مرزی بین دو شهرستان رخ نداده و فقط در ثبت برخی املاک در مرزهای دو شهرستان در چند نقطه در اطراف ریل راه آهن ابهاماتی وجود داشته که قابل اصلاح بوده و بر اساس اسناد موجود بعد از ایجاد شهرستان آران و بیدگل
ریل را اگر یک خط کش و یک حائل در نظر بگیریم قاعدتا برخی املاک و مستغلات که معارض ریل راه آهن بوده اند و ریل از داخل آن املاک گذشته با مشکل ثبت سند مواجه شده‌اند.

مردم و خبرنگاران دور میز مذاکرات اعضای شورای شهر !

جابجایی جلاد و شهید توسط یک همشهری

اگر اینطوره مدیریت همه دستگاه ها را به نماینده مردم بسپارید

یک ,بوده ,شهرستان ,هم ,سال ,کاشان ,آران و ,خطوط مرزی ,دو شهرستان ,کاشان و ,و آران

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها